Dezinsekcija

Dezinsekcija– tai skraidančių ir ropojančių vabzdžių kontrolės priemonių kompleksas, kurį sudaro tokie etapai, kaip profilaktika, stebėjimas, atbaidymas ir naikinimas.

Vabzdžių keliami pavojai

Įvairūs vabzdžiai – širšės, vapsvos, musės, uodai, tarakonai, skruzdės, blakės, blusos, kandys, vorai – visiems pažįstami kaip nelabai malonūs gyviai. Nemalonūs dėl daugelio priežasčių – įkyri bjauriu zyzimu, skaudžiai gelia, asocijuojasi su nešvara, yra estetiškai atgrasūs, pažeidžia vilnonius gaminius, platina ligas ir žmonėms pavojingus mikroorganizmus. Todėl jei savo aplinkoje – namuose, užmiesčio sodyboje, biure – pastebėjo įkyrių, nepageidaujamų gyvių, nereikėtų tiesiog numoti ranka ir stengtis nekreipti dėmesio.

Dezinsekcija daugiau nei vabzdžių naikinimas

Prieš muses su laikraščiu – šiandien, tokios priemonės tinkamos nebent kino komedijoms. Kenkėjų kontrolės specialistai žino daugybę priemonių, kurios leidžia atsikratyti nepageidaujamų vabzdžių. Profesionali dezinsekcija ypatinga tuo, jog kenkėjų kontrolės specialistai į problemą žiūri sistemiškai – inspektuoja objektą ir teritoriją, apžiūri problemines vietas, nustato problemos kilmę, t.y. kas konkrečiai pritraukia kenkėjus į šią teritoriją, identifikuoja vabzdžių rūšį, jų paplitimo mąstą ir parenka tinkamiausias profilaktikos bei kenkėjų naikinimo priemones.

Pirminės profilaktikos priemonės yra nepralaidūs langų tinkleliai ir sanitarijos normų laikymasis. Kenkėjų naikinimo būdai yra skirtingi – mechaniniai (įvairios gaudyklės), fiziniai (skalbinių virinimas), cheminiai (insekticidai), biologiniai (vabzdžius naikinantys paukščiai) – ir parenkami kiekvienu atveju individualiai.

Patikėkite rūpesčius profesionalams

Saugi aplinka be nepageidaujamų vabzdžių yra svarbi jūsų ramybei, komfortui ir sveikatai. Neverta kovoti prieš kenkėjus su laikraščiu, rankšluosčiu ar šlepete. Geriau patikėkite šį darbą kenkėjų kontrolės profesionalams, kurie išspręs problemą iš esmės bei pakonsultuos, ką daryti, kad kenkėjai negrįžtų, o problema nesikartotų.