Dezinfekavimas po mirties

Kas yra valymas po mirties?

Mirtis žmones ištinka įvairiais būdais – po ilgos ligos arba visiškai netikėtai, nelaimingo atsitikimo arba nusikaltimo metu, būna ir taip, kad žmogus iš gyvenimo pasitraukia savo noru. Valymas po mirties – tai paslauga, kurios metu mirties ar tragiškos žūties vieta išvaloma, dezinfekuojama, esant reikalui – pašalinami likę nemalonūs kvapai.

Kuo ypatingas valymas po mirties?

Valymas po mirties ypatingas dėl kelių aspektų. Mirties vietoje gali likti kraujo ar kitų biologinių skysčių pėdsakų – jie nemalonūs estetiškai ir pavojingi dėl juose galimai esančių ligų sukėlėjų. Tokiems nešvarumams pašalinti nepakanka įprastinių namie naudojamų priemonių. Ilgalaikės ligos atveju, patalpoje atsiranda sunkiai pašalinamas, įsisenėjęs kvapas. O kur dar psichologinis stresas – netekties momentas ir taip sunkus, o mirties vietos valymas kelia skausmingus išgyvenimus.

Kaip vyksta valymas po mirties?

Mirties atveju, medikai dokumentuoja mirties faktą, laidotuvių biuro darbuotojai išsiveža kūną, nusikaltimo atveju, įvykio vietą apžiūri pareigūnai. Ką daryti su mirties arba tragiškos žūties vietoje likusiais nešvarumais? Mes, aplinkos nukenksminimoir kenkėjų kontrolės profesionalai turime specialias valymo priemones, kurios leidžia efektyviai pašalinti kraujo bei kitų biologinių skysčių pėdsakus, dezinfekuoti aplinką, sunaikinti galimai likusius ligų sukėlėjus ir net pašalinti nemalonius kvapus.

Kodėl verta kreiptis į profesionalus?

Profesionalų paslaugas verta rinktis dėl keleto priežasčių. Pirma, mirties vieta bus idealiai sutvarkyta, pašalinant bet kokias matomas ar nematomas mirties žymes, antra, patikėdami šį darbą specialistams, išvengsite bereikalingo emocinio skausmo ir taip padėsite patys sau.

ką mes darome

Kaip tai veikia?

01

Skambutis konsultacijai

02

Kainos ir laiko suderinimas

03

Atliekame paslauga

01

Kontktų forma

Pateikite užklausą

Kontaktai

Susisiekite

Adresas

Lvovo g. 25, Vilnius
Kaunakiemio g. 1A, Kaunas
J. Janonio g. 27, Klaipėda
Aušros al. 66A, Šiauliai
Laisvės g. 2, Marijampolė
Santaikos 27, Alytus

Telefonas

+370 667 00111

El.paštas

info@dezinfekcijaplius.lt